Przewóz osób

​Nasza firma przewozowa Lenart Prestigebus z Konina oferuje Państwu przewozy zagraniczne. Obsługujemy transport osobowy z 5 województw: wielkopolskiego, gdzie znajduje się nasza siedziba, a także kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, lubuskiego oraz dolnośląskiego. Nasza flota to doskonale wyposażone busy. Do dyspozycji pasażerów jest łączność Wi-Fi, a także telewizor. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług zarówno osoby podróżujące do Niemiec w celach zarobkowych, jak i turystycznych.

Obsługujemy między innymi trasy takie jak:

Dokładamy wszelkich starań, by podróż przebiegała w komfortowych warunkach. Kierowca dzięki nawigacji nie będzie miał problemu z dowiezieniem Państwa pod wybrany adres. Zatem korzystając z naszych przewozów, nie muszą Państwo zamawiać dodatkowo po przyjeździe drogich taksówek, jak ma to miejsce w przypadku szybkich, jednak znacznie droższych lotów samolotem. Usługa „od drzwi do drzwi” jest skrojona do potrzeb najbardziej wymagających.
Skorzystanie z usług przewozów to doskonały wybór dla firm, które chcą zorganizować przejazd pracowników na delegację zagraniczną czy imprezę integracyjną. Z naszych usług mogą skorzystać również osoby prywatne udające się na urlop, bądź ważną uroczystość za granicą np. wesele. Zebranie większej grupy umożliwia otrzymanie rabatu na przejazd. W naszej ofercie przewozów zagranicznych nie ma ukrytych kosztów. Po omówieniu szczegółów od razu znają Państwo cenę za podróż do wybranej lokalizacji w Niemczech.
Dajemy gwarancję jakości naszych usług. Zaufało nam już wiele osób prywatnych i firm z Konina i innych miejscowości. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy są przygotowani na różne niespodziewane sytuacje na drodze i potrafią sobie z nimi radzić. Każdy przewóz osób objęty jest ubezpieczeniami, zarówno OC, AC, jak i NNW. Naszym priorytetem jest dowiezienie pasażerów bezpiecznie do celu podróży, zatem dbamy, by wszystkie busy przechodziły regularne przeglądy techniczne. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Państwu najwyższy komfort. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza zawartego na stronie.

Skorzystaj z naszych
usług przewozu do Niemiec z Konina, Włocławka i Kalisza!

  • Gwarancja satysfakcji
  • Rezerwacja on-line
  • Jeździmy w systemie od drzwi do drzwi
  • Nie pobieramy opłat za dodatkowy bagaż
  • Nie przewozimy zwierząt
  • Doświadczeni kierowcy zapewniają pełną pomoc podczas podróży z Polski do Niemiec

Rabat na przewóz 3 osób z jednego miejsca!

Kontakt

Zadzwoń lub napisz do nas!

agsdix-fab fa-whatsapp-square
Korzystamy z WhatsApp
Skontaktuj się przez WhatsApp
Obserwuj nas na Facebooku

Fomularz kontaktowy

Kontakt
reCAPTCHA