Busy do Niemiec – Konin: przewóz osób, transport zagraniczny

Wybierając się do Niemiec, warto skorzystać z usług transportowych. Lenart Prestigebus oferuje komfortowe przewozy z Konina. Kierowca może podjechać pod ustalony wcześniej adres. Dzięki temu nie muszą Państwo pokonywać dodatkowych kilometrów. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i firmy, a także zorganizowane grupy turystyczne. Nasza flota to komfortowe busy, które mogą zabrać 8 pasażerów. Zatrudniamy kierowców, którzy mają duże doświadczenie na trasach międzynarodowych.

Przewóz osób do Niemiec Konin

Firmowe imprezy integracyjne często organizowane są poza granicami kraju. Jeśli to Niemcy wybrali Państwo na miejsce spotkania, to zachęcamy do skorzystania z przewozu busem w systemie „od drzwi do drzwi”. Oferta naszej firmy – Lenart PrestigeBus, jest bardzo konkurencyjna. Cenę znają Państwo w momencie dokonania rezerwacji. Nie ma ukrytych opłat dodatkowych za bagaż czy dostępne w busie funkcjonalności. Na trasie do dyspozycji pasażerów jest woda, a także koce. Ponadto można podładować telefon. Dzięki dostępowi do Wi-Fi można umilić sobie podróż, oglądając telewizję internetową. Na wyposażeniu jest także telewizor.

Bus: Konin – Niemcy

Naszą ofertę kierujemy również do agencji pracy. Dowiezienie pracowników pod wskazany adres dzięki naszym usługom będzie możliwe w krótkim czasie. Bardzo dokładnie planujemy kursy, a  przy tym  kierowcy na bieżąco monitorują ruch na trasie. W razie korków czy utrudnień mogą ją zmienić, by obyło się bez znacznych opóźnień. Przewozy busem do Niemiec z Konina organizowane są dwa razy w tygodniu. Z taką samą częstotliwością samochody wyjeżdżają z niemieckich miast do Polski. Można zatem organizować również powroty po skończonym okresie umowy za granicą. Przy rezerwacjach dla większej liczby osób oferujemy atrakcyjne promocje.

Busy do Niemiec Konin

Wycieczka do Niemiec z grupą znajomych to doskonały pomysł. Zamiast wybierać się własnymi samochodami, lepiej zorganizować transport. Nasza oferta jest przeznaczona również dla osób podróżujących z dziećmi. Każdy bus wyposażony jest w system ISOFIX, zatem istnieje możliwość zamontowania fotelika samochodowego. W naszym asortymencie mamy również foteliki, zatem można podróżować ze swoją pociechą komfortowo i co najważniejsze bezpiecznie. Nie musicie Państwo martwić się o konieczność szukania transportu z dworca, gdyż kierowcy udadzą się pod sam hotel bądź inne wybrane miejsce pobytu.

Przewozy busem do Niemiec Konin

Rozłąka z rodziną pracującą za granicą bywa trudna. Można jednak zrobić im niespodziankę i zorganizować wyjazd. Nasza firma organizuje przewóz busem w wybrane przez Państwa miejsce. Warto zabrać ze sobą sporą ilość bagażu, gdyż busy oferują dużą przestrzeń do jego przechowywania. Podróż minie niezwykle szybko, gdyż w wygodnym regulowanym fotelu można się zdrzemnąć. Przestrzeń pomiędzy rzędami jest spora, zatem każdy pasażer ma taką możliwość. Komfort w okresie letnim zwiększa klimatyzacja.

Przewozy do Niemiec Konin

Gwarantujemy, że nasze busy przechodzą regularne przeglądy techniczne. Dbamy bowiem nie tylko o wygodę, ale również bezpieczeństwo naszych pasażerów. Ponadto każdy fotel wyposażony jest w pasy bezpieczeństwa. Wszystkie przejazdy objęte są ubezpieczeniem OC i NNW. Oferujemy nie tylko przewóz osób, ale również paczek. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na stronie.

Skorzystaj z naszych
usług przewozu do Niemiec z Konina, Włocławka i Kalisza!

  • Gwarancja satysfakcji
  • Rezerwacja on-line
  • Jeździmy w systemie od drzwi do drzwi
  • Nie pobieramy opłat za dodatkowy bagaż
  • Nie przewozimy zwierząt
  • Doświadczeni kierowcy zapewniają pełną pomoc podczas podróży z Polski do Niemiec

Rabat na przewóz 3 osób z jednego miejsca!

Kontakt

Zadzwoń lub napisz do nas!

agsdix-fab fa-whatsapp-square
Korzystamy z WhatsApp
Skontaktuj się przez WhatsApp
Obserwuj nas na Facebooku

Fomularz kontaktowy

Kontakt
reCAPTCHA