Busy do Niemiec – Włocławek: przewóz osób

​Decydując się na podróż do Niemiec w celach zarobkowych lub turystycznych, nie trzeba korzystać z własnego transportu. Wszystkim mieszkańcom miasta Włocławek i okolic rekomendujemy przewozy osób i usługi transportowe naszej firmy Lenart Prestigebus. Przewóz osób z Włocławka odbywa się regularnie dwa razy w tygodniu, również w okresie świątecznym. Dlatego, jeżeli planują Państwo wycieczkę do rodziny, to rekomendujemy nasze usługi transportowe. Dysponujemy komfortowo wyposażonymi busami, którymi można dojechać pod wybrany adres za granicą. Nasze busy z Włocławka do Niemiec to również opcja dla osób przeprowadzających się.

Bus Włocławek – transport i przewóz osób z Włocławka do Niemiec

Firma Lenart Prestigebus kieruje ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm z województwa kujawsko-pomorskie. Jeśli szukają Państwo transportu na spotkanie biznesowe, to nasze busy z Włocławka do Niemiec sprawdzą się doskonale. Już w trasie można skontaktować się z kontrahentami w celu omówienia szczegółów spotkania. Dzięki dostępowi do Wi-Fi można dyskutować i konsultować się także poprzez wideo rozmowę w komunikatorze internetowym. Wykonywanie telefonów do wielu osób w drodze nie będzie problemem, jak w przypadku masowej komunikacji, gdzie często nie jest to dostępne z powodu zakazu lub jazdy własnym samochodem, gdzie nie można skupić się całkowicie na rozmowie, ze względu na prowadzenie samochodu. Nie trzeba również zabierać ze sobą power banku, gdyż do dyspozycji w naszym busie jest gniazdko 12 V. W czasie podróży zregenerują Państwo siły i przyjadą na miejsce docelowe w Niemczech wypoczęci i pełni energii, a wszystko dzięki niezwykle wygodnym fotelom tapicerowanym z możliwością rozkładania. Odległość pomiędzy nimi jest na tyle duża, że drzemka w komfortowej pozycji będzie dużą przyjemnością. W upalne dni kierowca włączy klimatyzację, natomiast zimą pasażerowie mogą skorzystać z dostępnych w busach koców. Zawsze na wyposażeniu jest również woda dla wszystkich podróżujących.

Przewóz osób Włocławek

Jeśli szukają Państwo taniego sposobu podróżowania na wypoczynek weekendowy lub dłuższy z rodziną czy znajomymi, to także polecamy nasze usługi transportowe. Nie naliczamy dodatkowych kosztów za większą ilość bagażu. Każdy bus jest na tyle pakowny, że bez problemu umieści się w nim rzeczy w torbach i walizkach. Bez żadnego problemu możesz podróżować nawet z malutkimi dziećmi. Na wyposażeniu mamy foteliki samochodowe kompatybilne z siedzeniami w busie i montowane na ISOFIX. Oczywiście można wziąć ze sobą również własny fotelik. Nie ma natomiast możliwości podróżowania ze zwierzęciem. Odbierzemy Państwa z ustalonego wcześniej miejsca na terenie miasta Włocławek i dowieziemy dokładnie pod wskazany adres. Kierowca dojedzie do Niemiec w zaplanowanym czasie, o ile nie zajdą nieprzewidziane sytuacje. Na wiele z nich jesteśmy jednak przygotowani. Nowoczesny system GPS pozwala na omijanie największego ruchu i wybór najbardziej adekwatnej trasy. Przewóz osób odbywa się oczywiście także w przeciwnym kierunku. Dlatego wyjeżdżając z Niemiec, mogą Państwo liczyć na odbiór z tego samego lub innego ustalonego wcześniej punktu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu poprzez formularz zawarty na stronie.

Skorzystaj z naszych
usług przewozu do Niemiec z Konina, Włocławka i Kalisza!

  • Gwarancja satysfakcji
  • Rezerwacja on-line
  • Jeździmy w systemie od drzwi do drzwi
  • Nie pobieramy opłat za dodatkowy bagaż
  • Nie przewozimy zwierząt
  • Doświadczeni kierowcy zapewniają pełną pomoc podczas podróży z Polski do Niemiec

Rabat na przewóz 3 osób z jednego miejsca!

Kontakt

Zadzwoń lub napisz do nas!

agsdix-fab fa-whatsapp-square
Korzystamy z WhatsApp
Skontaktuj się przez WhatsApp
Obserwuj nas na Facebooku

Fomularz kontaktowy

Kontakt
reCAPTCHA